استاد وحید امیدواری نیای کیست ؟ جذب ثروت ، کانال تلگرام ، ای

دانلود فایل ها و آثار استاد وحید امیدواری که در سایت ها ، تلگرام ، اینستاگرام ، اپلیکیشن ، آپارات ، یوتیوب و ... از ایشان منتشر شده است معرفی و بیوگرافی ،...

استاد وحید امیدواری نیای کیست ؟

وحید امیدواری قانون جذب

 

 

درباره ما

 

به نام خدا

گروه تحقیقاتی راز ذهن با هدف تحقیق و پژوهش برای یافتن راه هایی عملی و کاربردی جهت تجربه زندگی زیباتر در تمام جنبه های مادی و معنوی،توسط وحید امیدواری نیای در دی ماه سال ۱۳۹۵ تاسیس گردید.

در زمانی که نا امیدی، سختی، مسائل و مشکلات، بی پولی و… کل زندگیم را فرا گرفته بود، و به شدت از وضعیتم از درآمدم از رابطه ام با دیگران خسته شده بودم و دنبال راهی می گشتم برای تغییر و این عامل باعث حرکت من به سمت دنیای جدیدی شد که منتظر من بود که این شهامت را داشته باشم و خودم را تغییر بدهم.

«انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسه»

 خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را  تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،

 

 يك قانون كلي و عمومي را بيان مي كند، قانوني سرنوشت ساز و حركت آفرين و هشدار دهنده!

اين قانون كه يكي از پايه هاي اساسي جهان بيني و جامعه شناسي در اسلام است، به ما مي گويد: مقدرات شما قبل از هر چيز و هر كسي در دست خود شما است و هرگونه تغيير و دگرگوني در خوشبختي و بدبختي اقوام در درجة اوّل به خود آنها بازگشت مي كند. و اين يك سنّت تغيير ناپذير الهي است.

 

فيض و رحمت خدا بيكران و عمومي و همگاني است، ولي به تناسب شايستگي ها و لياقت ها به مردم مي رسد. در ابتدا خدا نعمتهاي مادّي و معنوي خويش را شامل حال اقوام مي كند. چنانچه نعمتهاي الهي را وسيله اي براي تكامل خويش ساختند و از آن در مسير حق مدد گرفتند و شكر آن را كه همان استفادة صحيح است بجا آوردند، نعمتش را پايدار، بلكه افزون مي سازد؛ امّا هنگامي كه اين مواهب وسيله اي براي طغيان و سركشي و ظلم و بيدادگري و تبعيض و ناسپاسي و غرور و آلودگي گردد، در اين هنگام نعمت ها را مي گيرد و يا آن را تبديل به بلا و مصيبت می كند.

 

بنابراين دگرگونی ها همواره از ناحيه ما است وگرنه مواهب الهي زوال ناپذير است. پس آنچه كه اين آية شريفه در مقام بيان آن است اين است كه سعادت و خوشبختي و شقاوت و بدبختي همه انسان ها و سرنوشت دنيوي و اخروي آنها را خودشان رقم می زنند. و خود راه ضلالت و گمراهي و يا هدايت و رستگاري را بر مي گزينند.

 

 

برای این که نغییراتی در دنیای بیرون ایجاد شود، ابتدا باید دنیای درون تغییر کند، من برای تغییر ابتدا شروع کردم به تغییر افکارم به وسیله کتاب خواندن (کتابهای روانشناسی، موفقیت و ثروت…)
کم کم افکار تازه ای در وجودم جوانه زد، دانه ای در ذهنم کاشتم و با مطالعه کتابها و استفاده از تجربیات دیگران و تجربه های خودم این نهال را روز به روز بزرگ و بزرگ تر کردم،(سرمایه گذاری روی خود).

وقتی برای اولین بار با کتاب راز آشنا شدم قوانین کیهانی خیلی برایم شگفت انگیز بود. و برای همین مطالعه و تمریناتم را در این زمینه بیشتر کردم و به دنبال راهی برای دگرگونی هر چه بیشتر زندگیم بودم و راه ها و تمرینات زیادی را در این زمینه انجام دادم تا در نهایت آن راهی که مد نظرم و مطابق میلم بود پیدا کردم که سرآغاز تحولی بزرگ در زندگی من شد.(در پس کتاب راز و مطالب آن نیز رازی بزرگ نهفته است) که با یادگیری آن می توانی راز را خیلی راحت برای همه چیز در زندگی ات به کار بگیری و به هر آنچه که فکرش را می کنی برسی!!

سرانجام این تحقیقات و تکرار و تکرار و تکرار و تکرار توانسته ام به این موضوع برسم و قوانین و قاعده ای برای دست یابی به همه چیز در جهان هستی را فرا گیرم.

قوانینی ساده و در عین حال بسیار مهم، قوانین ثابت، قوانینی پایدار،
شما با استفاده از این قوانین نیار نیست که درآمد بالایی داشته باشید تا بتوانید به جایگاه بالاتری برسید، این قوانین برای همه کس ثابت و معین هست و هر چه بهتر و کاربردی تر آن را در زندگی به کار بگیری ثروت و شادی ات به صورت تصاعدی نیز بیشتر و بیشتر خواهند شد، هر چقدر که جلوتر بروید باز با استفاد از همین قوانین ساده شما نیز چندین و  چند برابر موفق تر خواهید شد.

تنها راه موفقیت و رسیدن به هدفهای خود با استفاده از این قوانین و عمل به آن هاست در غیر این صورت تضمینی وجود ندارد. هر شخصی که به موفقیت و ثروت زیادی رسیده است خواسته یا نا خواسته از این قوانین و راز ها استفاده کرده است.

 شما باید به خودتان برای موفقیت خودتان برای تغییر خودتان تعهد بدهید و با توکل بر خدا در این راه با سعادت

قدم بردارید. و ما هم قدم به قدم راه را برای شما روشن می کنیم با استفاده از تجربه هایمان در این راه پر از عشق.

رسالتی بر دوش ما نهاده شده و این رسالت را وظیفه خود دانسته و با یاری خداوند  که این علم و آگاهی را به واسطه اش بدست آوردم در سبب ترویج آن گام برمیداریم برای بهتر کردن زندگی خود و دیگران که این خود بزرگترین سعادت و رستگاری در نزد خداوند متعال می باشد.

 

 

منبع   http://vahidomidvari.com/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7/

 

+ نوشته شده در  شنبه 17 فروردين 1398ساعت 17:21  توسط پژوهشگر